Плагіат - це присвоєння авторства.
Поважайте Авторське права і Авторів.
Приклад взятий з практичної діяльності, зокрема, в Інтернеті. Якщо текст скопійований без вказівки Автора / Назви джерела (Назви статті і сторінки в Інтернеті), то текст може бути сприйнятий як такий, що автором тексту є особа, яка розмістила у себе на сайті даний текст. Іншими словами це обличчя можна сміливо іменувати ЛжеАвтор. Ще більше викликає подив і обурення, то що внизу тексту розміщують значок © Та ще до того ж поруч із позначкою © пишуть "Ім'я Автора". Таке "Ім'я автора" більш правильно назвати ЛжеАвтор. Слід нагадати Лжеавтору що за його придбані ним лжеавторскіе права ні до чого хорошого привести його не можуть.
Звертаю увагу на те, що згідно закону України
Про авторське право і суміжні права латинська буква © це попереджувальна маркування про охорону та захист авторських правах для Автора. Виходячи з цього латинська буква © жодним чином не може бути застосована до лжеавторскім прав і ЛжеАвторам.
Несамотні випадки плагіату авторського права з сайту патентного повіреного Олександра Пономарьова іншими патентними повіреними, патентними бюро (фірмами), патентно-юридичними бюро (фірмами) і т.д.
З етичних міркувань не будемо писати тривалий список патентних повірених помічених у ЛжеАвторстве і плагіаті.
Команді патентного повіреного Олександра Пономарьова, звичайно, приємно і бесcпорно лестить, що наші конкуренти стежать за нами і крадуть (плагіат). Бо це служить показниками того, що у команди патентного повіреного Олександра Пономарьова є що красти. Виділимо окремим рядком висновок
- Споконвіку крадуть те, що є вартим уваги.
«Шановні» і «Професійне» патентні повірені вважають не ганебним скопіювати статтю або кілька абзаців і видати за своє. Вже кому-кому, а їм не треба пояснювати що таке:
- Ім'я автора, -
псевдонім, цитата,
похідний твір,
майнові та немайнові права
немає резону, бо кожен з них знайомий з нормами закону України
Про авторське право та суміжні права.
У майбутньому, якщо комусь дуже вже захочеться розмістити нашу інформацію у себе, то Автор команди патентного повіреного Олександра Пономарьова не заперечує, але з обов'язковим зазначенням даних наведених нижче
Псевдонім
"Сніжана Бондаренко
помічник патентного повіреного
Олександра Пономарьова "
Назва оригінальної статті (обов'язково при цитуванні оригінальної статті), чи можливі варіанти, після письмового узгодження з Автором;
Посилання на сторінку на якій розміщена інформація або посилання на головну сторінку сайту http://www.tm24.com.ua/
Про що можна було б і не писати, бо патентні повірені знають про правильність вказівки і послідовності дій.
Радує в цій ситуації те, що в боротьбі за авторські права при спілкуванні з даними патентними повіреними (патентними / юридичними) фірмами тощо, вони визнають відразу Авторство команди патентного повіреного Олександра Пономарьова та прибирають компрометуючий їх крадений текст, взятий з сайту патентного повіреного Олександра Пономарьова. Бо самим стає соромно, що так по дурному попалися. Бувають приносять вибачення і просять залишити текст, але після того як дізнаються Псевдонім, то текст з таким псевдонімом не хочуть мати у себе на сайті. Бо саме такий Псевдонім відразу вказує на те, що команда патентного повіреного працює краще.
P/S/1 / Поважайте Авторське права і Авторів, бо світ без них виявився б прісним!
P/S/2 / Як боротися Автору з плагіатом його творів? Ось один з животрепетне питань авторського права за плагіату сьогодні. Раді будемо наданню правової допомоги Автору з охорони і захисту його авторських прав.
Сніжана Бондаренко
помічник патентного повіреного
Олександра Пономарьова